Panele winylowe na ściany

Panele winylowe kojarzone głównie jako nawierzchnia podłogowa, w rzeczywistości są produktem, który nadaje się również do montażu na ścianach. Atuty ich montażu to przede wszystkim szybkość i łatwość aplikacji. Kiedy więc warto zdecydować się na panele winylowe na ścianach? A w jakich pomieszczeniach odpuścić sobie ten rodzaj nawierzchni? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Panele winylowe na ściany- w których pomieszczeniach sprawdzą się najlepiej?

Panele winylowe to produkt, któremu nie straszna jest wilgoć. Aspekt ten pozwala na wykorzystanie winylu w takich pomieszczeniach jak łazienka oraz kuchnia. Panele winylowe na ścianach, pozwalają bowiem na swobodne użytkowanie danej przestrzeni, bez obaw o przedostanie się wody pod spód, a co za tym idzie uszkodzenie sprzętu, powstania pleśni itd. 

Ze względu na mnogość barw oraz wzorów, panele winylowe imitują różne tworzywa jak np, drewno czy też beton. Dzięki temu, chętnie wykorzystywane są jako element ozdobny na ścianach za łóżkiem. Winyle to także chętnie wykorzystywany materiał do aranżacji biur, hoteli, restauracji oraz innych pomieszczeń komercyjnych. 

Zalety paneli winylowych na ścianę? 

Stosowanie paneli winylowych jako element ozdobny na ściany posiada wiele korzyści. Oprócz wyżej wspomnianych jak : barwy i dekor, będzie to również między innymi łatwy montaż. Nasze panele winylowe są produktem niezwykle prostym w aplikacji. Ponadto charakteryzują się niezwykle dobrą trwałością, dzięki czemu cieszą oko naszych klientów przez wiele, wiele lat. Przy okazji spełniają również zadanie jakim jest izolacja akustyczna. 

W przypadku wad, ponieważ każdy produkt posiada pewne mankamenty, będzie to przede wszystkim konieczność przygotowania równego podłoża, na który aplikowany będzie nasz produkt. Ponadto, warto pamiętać, że winyle są produktem łatwopalnym, dlatego należy wystrzegać się ich w pomieszczeniach o wyśrubowanych standardach przeciwpożarowych. 

Ile kosztują panele winylowe na ściany ?

Panele winylowe kojarzone są jako produkt o wysokiej cenie. Nasza marka Vincore wychodzi jednak temu naprzeciw. Posiadamy bowiem panele winylowe, które charakteryzuje naprawdę dobra jakość, idąca w parze z niewygórowaną ceną. Winyle marki Vincore są więc produktem na każdą kieszeń. 

Podsumowując, panele winylowe to materiał, który możemy zamontować również na ściany. Wybór ten to gwarancja na niebanalny i wyjątkowy design. Łatwość aplikacji naszych paneli winylowych oraz ich stosunkowo niska cena powodują, że występują one w aranżacjach wielu naszych klientów. Zapraszamy więc do kontaktu, w celu dobrania modelu paneli winylowych, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Nasz produkt to gwarancja nadania charakteru w Twoim wnętrzu. 

Siedziba

Kopcińskiego 77
90-033 Łódź
Polska

Magazyn

Ossendowskiego 3B
93-228 Łódź
Polska

homeapartmentenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram