Panele winylowe na click - czy warto?

Panele winylowe na click to nawierzchnia dekoracyjna, która coraz chętniej wykorzystywana jest w budownictwie mieszkalnym. Zawdzięcza to między innymi coraz lepszej jakości oraz bogatej palecie wzorów i barw. Jeśli nie jesteś więc w temacie, i chciałbyś poznać najważniejsze informacje dotyczące tego rodzaju podłogi, zapraszamy do krótkiej lektury!

Z czego zrobione są panele winylowe na click?

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy warto zainwestować w panele winylowe, pierwszym czynnikiem, który powinien przekonać Cię do ich kupna, jest to z czego są zbudowane.

Panele winylowe składają się w dużej części z polichlorku winylu, który jest materiałem syntetycznym. Panele posiadają kilka warstw takiego winylu, a dodatkowo ich wykończenie składa się z poliuretanu, który wzmacnia powierzchnię. WInyle wzór mają wytłaczany dopiero na ostatniej warstwie, co pozytywnie wpływa na jakość faktury. Jest ona bardziej wytrzymała, nie musimy się więc obawiać o to że będzie zarysowana, otarta czy też, że spłowieje. 

Panele winylowe na click- czy warto je zastosować we wnętrzu ?

Skoro już wiesz z czego zrobione są panele winylowe, czas przejść do plusów tego produktu, które wynikają właśnie z jego składu. Będą to przede wszystkim :

  • Trwałość- panele winylowe są wytrzymałe na wiele zewnętrznych czynników
  • Hydrofobowość - produkt ten idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność
  • Termoplastyczność
  • Szeroka gama kolorów i wzorów- mogą być imitacją drewna, a nawet i betonu
  • Odpowiednia izolacja akustyczna odgłosu uderzenia- co wpływa na większy komfort ich użytkowania
  • Łatwe w utrzymaniu czystości
  • Nieskomplikowany montaż- aplikacja paneli winylowych przebiega bardzo szybko
  • Wszechstronność w zastosowaniu- sprawdzą się również w miejscach o obszarach komercyjnych 

To tylko kilka z wielu zalet paneli winylowych. Są one jednak głównym decydentem wśród naszych klientów, by wybrać je jako produkt do aranżacji swojego domu bądź mieszkania. 

Reasumując, panele winylowe na click są produktem wartym uwagi. Mnogość ich zastosowań oraz masa pozytywnych aspektów, wpływa na ich rosnącą popularność. Nasza podłoga winylowa, to produkt najwyższej jakości, który zapewni Ci najwyższy komfort użytkowania, a dodatkowo dopełni wnętrze o niepowtarzalny design i przytulny klimat.

Siedziba

Kopcińskiego 77
90-033 Łódź
Polska

Magazyn

Ossendowskiego 3B
93-228 Łódź
Polska

homeapartmentenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram